Продам: Сепаратор зерновой ВЕНТУМ,Калибровка зерна 5 т/год - Купить: Сепаратор зерновой ВЕНТУМ,Калибровка зерна 5 т/год, Запорожье - Продажа: Сельхозоборорудование Запорожье - 2768556

Найти
 


Объявление

Сепаратор зерновой ВЕНТУМ, Калибровка зерна 5 т/год - Сельхозоборорудование

Код: 2768556 Создано: 11-01-2021 11:08

Цена: 29 500 грн. ₴

Продам, предлагаю: Сельхозоборорудование, Украина, Запорожье и область

Сепаратор зерновой ВЕНТУМ, Калибровка зерна 5 т/год Пропонуємо Вашій увазі сепаратори для зерна високої якості і за доступними цінами продуктивністю 5тон доставкою по всій Україні. Сепаратор Вентум-5 призначений для невеликих фермерських господарств. Його відрізняють компактні габарити (1200-1800/500/1700-2150 мм) і невелика маса (140кг). При цьому продуктивність Вентум-5 на високому рівні: при первинному очищенні вона становить 5 т/год, в режимі калібрування насіння - до 2, 5 т/год. Робота машини зводиться до зміни траєкторії вільного падіння «зерна» повітряним потоком, створюваним блок-імпеллером, і подальшому розподілу і діленню вихідного матеріалу на фракції залежно від маси, розміру і форми частинок. Зерно, подається в бункер, розподіляється по ширині лотка під власною вагою, і в такому вигляді надходить рівномірним потоком в камеру сепарації, де відбувається його розшарування і ділення за рахунок впливу на зерно повітряного потоку від блок-импеллера. Розділене на фракції зерно подається з відповідних фракціям лотків. Безсумнівна перевага сепаратора Вентум -5 його економічність. При самій максимальному завантаженні Вентум-5 споживає всього до 0, 55 кВт / год, дозволяючи власникові знизити витрати на очистку зерна. (Пшениця 0, 2 кВт, Соя - 0, 35 кВт) Аэродинамический сепаратор . Вентум-5 дуже простий в експлуатації й обслуговуванні. Тут мінімум керуючих елементів, інтенсивність подачі повітря в камеру сепарації регулюється за допомогою зміни частоти обертів двигуна і відповідно витрат на електроенергію. Як і в інших аеродинамічних сепараторах, в Вентум-5 немає решіт, щіток, складних вузлів, точок змащування. Підтвердженням надійності сепаратора є більш тривала, у порівнянні з аналогічними пристроями, гарантія на його експлуатацію - 24 міс. ПЕРЕВАГИ Вентум-5 - Відсутність витратних частин та елементів; - Попереднє та остаточне очищення насіння; - Калібрування насіння по фракціях; - Калібрування насіннєвого матеріалу з біологічної цінності; - Поділ зерносумішей; відсутність травмованого зерна; - Робота з зерном будь-якої вологості; - Отримання високоякісного і недорогого посівного матеріалу; - Швидкий перехід на іншу культуру; - Низьке енергоспоживання; - Простота конструкції і загальна надійність машини; - Простота управління; На всю продукцію, що випускається компанія має сертифікат відповідності, патенти, технічні умови. Безкоштовна доставка по территорії України. Гарантія 24 міс. Принцип роботи Сепаруючої машини Вентум: зерно подається в приймальний бункер, після надходить в камеру сепарації. Завдяки потужному повітряному потоку відбувається сепарація зерна: в першу чергу відсіваються важкі домішки і каміння, які випадають в першу фракцію. Посівне зерно потрапляє у другий і третій лотки. Четвертий і п'ятий лотки використовуються для товарного зерна. Усі пошкоджені і рубані зерна потрапляють в шостий (сьомий) лотки, а легкі домішки і пил разом з відпрацьованим повітрям виходять через повітропровід машини.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Евгений
 
Фамилия: Белоусов
 
Контактный телефон: 0508894291
 
Мобильный телефон: 0688775750
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки